Description
SPRING LOCK WASHER YELLOW ZINC PLATED M04n(RING PIR KUNING M04)nnInner Diameter: 4mmnOuter Diameter: 8mmnThickness: 1mmnMaterial: IronnStandard: DIN 127BnCoating: Yellow Zinc Plated
Rp
In stock
The quantity you selected is not sufficient at this time.
We can still process the pre-order and put it as a backorder.
Do you still want to process the order?
Yes, process the order No, back to product detailsSPRING LOCK WASHER YELLOW ZINC PLATED M04n(RING PIR KUNING M04)nnInner Diameter: 4mmnOuter Diameter: 8mmnThickness: 1mmnMaterial: IronnStandard: DIN 127BnCoating: Yellow Zinc Plated
| Weight | 0,00019 kg |
|---|---|
| Brand | HAFAS |
| Diameter Dalam | M04 |
| Diameter Luar | 8mm |
| Tebal | 1mm |
| Bahan | Besi |
| Standard | DIN 127B |
| Lapisan | UCP Kuning |