Description
SPRING LOCK WASHER YELLOW ZINC PLATED M03n(RING PIR KUNING M03)nnInner Diameter: 3mmnOuter Diameter: 5mmnThickness: 1mmnMaterial: IronnStandard: DIN 127BnCoating: Yellow Zinc Plated
Rp
In stock
The quantity you selected is not sufficient at this time.
We can still process the pre-order and put it as a backorder.
Do you still want to process the order?
Yes, process the order No, back to product detailsSPRING LOCK WASHER YELLOW ZINC PLATED M03n(RING PIR KUNING M03)nnInner Diameter: 3mmnOuter Diameter: 5mmnThickness: 1mmnMaterial: IronnStandard: DIN 127BnCoating: Yellow Zinc Plated
| Weight | 0,0001 kg |
|---|---|
| Brand | HAFAS |
| Diameter Dalam | M03 |
| Diameter Luar | 5mm |
| Tebal | 1mm |
| Bahan | Besi |
| Standard | DIN 127B |
| Lapisan | UCP Kuning |