Description
PLATE WASHER WHITE ZINC PLATED M45 X 78mm X 6mmn(RING PLAT PUTIH M45 X 78mm X 6mm)nnInner Diameter: 45mmnOuter Diameter: 78mmnThickness: 6mmnMaterial: IronnStandard: DIN 125AnCoating: Zinc Plated
Rp
In stock
The quantity you selected is not sufficient at this time.
We can still process the pre-order and put it as a backorder.
Do you still want to process the order?
Yes, process the order No, back to product detailsPLATE WASHER WHITE ZINC PLATED M45 X 78mm X 6mmn(RING PLAT PUTIH M45 X 78mm X 6mm)nnInner Diameter: 45mmnOuter Diameter: 78mmnThickness: 6mmnMaterial: IronnStandard: DIN 125AnCoating: Zinc Plated
| Weight | 0,15288 kg |
|---|---|
| Brand | HAFAS |
| Diameter Dalam | M45 |
| Diameter Luar | 78mm |
| Tebal | 6mm |
| Bahan | Besi |
| Standard | Din 125A |
| Lapisan | UCP Putih |